Dana 13. veljače 2024. održan je sastanak Povjerenstva za provedbu javnog poziva i izbor najpovoljnije ponude za izvanučioničku nastavu osmih razreda u Veronu i Gardaland na kojem je donesena Odluka:
Javni poziv za dostavu ponude za izvanučioničku nastavu objavit će se na Internet stranici Osnovne škole Milke Trnine, dana 16.2.2024.
Rok za dostavu ponuda bit će od 19.2.2024. do 29.2.2024. u 12,00 sati.
Pristigle ponude trebaju biti u skladu s propisima vezanim uz turističku djelatnost.
Ponuditelj mora dostaviti ponudu čija je cijena razrađena po traženim točkama te ukupnu cijenu tražene ponude.
Ponude moraju biti zaprimljene u poštanskom uredu do navedenog roka.
Javno otvaranje ponuda održat će se 6.3.2024. u 17 sati u Osnovnoj školi Milke Trnine.
Sadržaj javnog poziva sukladan je Obrascu poziva za organizaciju višednevne izvanučioničke nastave i možete ga preuzeti u privitku.

ZAPISNIK 1. SJEDNICE

OBRAZAC POZIVA ZA ORGANIZACIJU VIŠEDNEVNE IZVANUČIONIČKE NASTAVE